Hakkımızda

hakkımızda

Uzun Yıllardır Profesyonel Temizlik Hizmeti Sunuyoruz.

Temstar Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Temstar Temizlik, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Kale Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir. Temstar temizlik şirketi olarak yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile %100 müşteri memnuniyet garantisi ile kurumsal ve bireysel olarak hizmet sağlamaktayız. Mega kent istanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. İstanbul temizlik şirketleri arasında kaliteye ticari kazançtan daha çok değer veren ender firmalar arasında yer almaktayız.
  • Yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmet vermekteyiz.
  • İstanbulun bütün ilçelerinde hizmet sağlayacak alt yapıya sahibiz.
  • Araç ve gereçlerimiz tarafımızdan temin edilmektedir.
  • %100 müşteri memnuniyet garantisi vermekteyiz.
  • En uygun fiyatlara hizmet sağlamaktayız.
http://Tem%20Star%20Ümraniye%20Temizlik
Yorumlar

Mutlu Müşterilerimizden Yorumlar

Yeni aldığımız sıfır binanın temizlik işleri için istanbul iyi temizlik firmasını aradım. 4 kişi 4+2 evi çok temiz ve titiz bir şekilde söyledikleri gibi 5 saat içerisinde bitirdiler. Çok Teşekkür ediyorum ve tavsiye ederim...

Kadir K.
Mutlu Müşteri

Kendilerine yaptıkları titiz ve hızlı temizlikten dolayı teşekkür ederim . istanbulun en iyi temizlik firması diyebilirim. günümüzü kurtardınız.

Yasemin
Mutlu Müşteri

Tem Star Temizliği 6 yıldır tanırım ve tüm temizlik işlerinde Elena hanım ile anlaşmam mevcut. sorunsuz şekilde çalışıyoruz. Tavsiye ederim.

Hakan T.
Mutlu Müşteri
Work Process

How It Works

1

Kolay İletişim

Bizleri Numaralarımızdan Hızlıca Arayarak Ulaşabilirsiniz.

2

Temizlik İhtiyacınızı Bildirin

Bizlere Hangi Alanda Temizlik İhtiyacınızın Olduğunu Bildiriniz.

3

Yıldız Hızında Temizlik

Yıldız Hızında Ekibimiz ile Temizlik İşlerinizin Bitmesini Keyifle Bekleyin.